مدیرکل زندانهای استان در بازدید مشاور ریاست سازمان زندانهای کشور: بهره برداری از زندان شهرستان نجف آباد و بازداشتگاه نطنز در آینده ای نزدیک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان اسدالله گرجی زاده مدیرکل در بازدید مهندس شاکر مشاور رییس و  جوادی ازدفتر فنی مهندسی سازمان‌زندانها ی کشور از آمادگی استان در افتتاح زندان شهرستان نجف اباد و بازداشتگاه شهرستان نطنز خبرداد.

در این بازدید که امینی معاون اداری مالی و موگویی دفتر فنی و مهندسی نیز حضور داشتند مدیرکل زندان های استان گفت: بدلیل سهولت خانواده ها و رعایت حقوق شهروندی زندان شهرستان نجف اباد در سال ۹۱ طرح مطالعاتی آن اغاز و درسال جاری نیز با پیشرفت ۱۰۰ درصدی آماده بهره برداری گردیده است.

گرجی زاده گفت: بازداشتگاه شهرستان نطنز بدلیل پیشگیری از آسیب ها و تسهیل در رفت و آمد خانواده ها در دستور کار قرار گرفته و پس از تجهیزات مورد نیاز نیز به جمع زندانهای استان افزوده خواهد شد.

وی درادامه با اشاره به مشکلات موجود گفت:تامین نیروی انسانی مورد نیاز و برخی تجهیزات اولیه می تواند در راه اندازی این دو زندان و بازداشتگاه تسریع گردد.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه در بازدید از کارگاه اشتغال وحرفه اموزی زندانهای خمینی شهر و نسوان نیزگفت: حرکت فعالیت های اشتغال زایی در سطح استان و شهراصفهان از رشد خوبی برخوردار گردیده و امیدواریم با حمایت های مسئولین و حضور بخش های سرمایه گذار روز به روز توسعه و افزایش یابد.

گرجی زاده در پایان اظهار امیدواری کرد در آینده ای نزدیک با حضور مسئولین ارشد سازمان و استان شاهد راه اندازی و افتتاح دو پروژه اصلی زندان شهرستان نجف آباد و بازداشتگاه شهرنطنز و همچنین تعدادی از کارگاههای اشتغال زایی در سطح استان باشیم.

در این بازدید یک روزه مهندس شاکر مشاور رئیس سازمان زندانها از مراحل تولید خودروی اعزام و بدرقه در شرکت پیشرو دیزل، زندان شهرستان های نجف آباد،نسوان  و کاشان،بازداشتگاه نطنز و کارگاههای اشتغال در زندان خمینی شهر بازدید کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*