مدیرکل زندانهای استان اصفهان: زندان شهرستان خمینی شهر موفق ترین زندان در امراشتغال و امور فرهنگی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان اسدالله گرجی زاده مدیرکل در بازدید غیرمترقبه از زندان شهرستان خمینی شهر اقدامات و فعالیت های فرهنگی واشتغال زایی در این زندان را نمونه وموفق بیان کرد.

دراین بازدید که شیروانی ودیگر مسئولین زندان نیز حضورداشتندمدیرکل زندان های استان در بازدید از خوابگاه های مختلف زندان از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته قدردانی کرد.

وی گفت در این زندان نحوه اجرای فعالیت های فرهنگی و تاثیر گذاری آن درزندان،شهرستان و بین مددجویان بسیار خوب تدوین و برنامه ریزی شده و لازم است دیگر روسای زندانها نیز با بازدید از این اقدامات برتوسعه فعالیت ها بیفزایند.

گرجی زاده درادامه نیز همدلی و وحدت بین کارکنان و همچنین نظم و انضباط بین مددجویان در زندان را از دیگر خصایص خوب این مجموعه نام برد و خواستار افزایش این روند گردید.

مدیرکل زندانهای استان ایجاد اشتغال را در زندان این شهرستان به عنوان حرکتی ماندگاتوصیف کرد وگفت: رشد افزایش اشتغال و حرفه آموزی در این شهرستان موجب تغییر نگاه مردم و مسئولین شده و حضور وجذب خیرین را نیز دوچندان کرده است.

وی در پایان دستور داد به کلیه مسئولین و کارکنان زندان که در امر اشتغال و فرهنگی ودیگربخش های مرتبط تلاش وافری داشته اند مورد تشویق قرار گیرند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*