مدیرکل زندانهای استان اصفهان در دیدار معاون فرهنگی شهردار:برای مقابله با آسیب ها و پیشگیری از افزایش آن در جامعه همه وظیفه داریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده مدیرکل در دیدار عیدی معاون فرهنگی شهردار اصفهان از ضرورت عزم جدی شهرداری و سازمان های وابسته جهت مقابله با ورود با افزایش آسیب های اجتماعی سخن گفت و اظهارداشت: برای پیشگیری  از آسیب ها همه وظیفه داریم .

وی درادامه با تبریک اعیاد ماه رجب و شعبان و همچنین سال جدید شمسی از زندان به عنوان شهری درون شهر اصفهان نام برد و تصریح کرد: افرادی که در زندان ها تحمل کیفر می کنند از قشر همین جامعه هستند که بدلیلی به زندان دچار شده اند وباید آنها را نیز در تمامی برنامه های شهری ببینیم.

وی در بخشی از سخنانش به حضور خانواده های این قشر از جامعه نیز اشاره ای کرد و گفت: اکنون هر زندانی به طور متوسط دارای سه یا چهار نفر اعضاء بوده  که این قشر در همین شهر و جامعه سکونت دارند و اگر مسئولین و دستگاههای حمایتی از آنها غافل شوند زمینه آسیب ها نیزافزایش پیدا خواهد کرد.

گرجی زاده درادامه تصریح کرد: پیشگیری از ورود آسیب به خانواده ها باید با سازوکار و برنامه های تدوین شده صورت بگیردو در این زمینه همراهی و مشارکت و تعامل همه دستگاهها مخصوصا شهرداری ها را به عنوان یک حرکت مستمراحساس می شود.

درادامه این دیدار نیز عیدی معاون فرهنگی شهردار که به همراه برخی کارشناسان حضور یافته بود، زندان را جزئی از محیط های شهری دانست و پیرامون رفع مشکلات فرهنگی هنری و ورزشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی قول مساعد داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*