مدیرکل زندانهای استان اصفهان در جمع مسئولین روابط عمومی ها:تلاش برای ساختن چهره ای مناسب از تلاش ها و خدمات زندانبانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی اسداللله گرجی زاده مدیرکل در جمع مسئولین روابط عمومی زندانهای استان این روز را تبریک گفت.

وی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و روز روابط عمومی از فعالیت ها و تلاش های کارکنان و مسئولین این بخش در زمینه های اطلاع رسانی قدردانی کرد و گفت: اطلاع رسانی شفاف و آگاهانه با هدف ارتقاء سطح کمی و کیفی فعالیت ها از وظایف یک روابط عمومی بحساب می آید.

وی درادامه گفت: برنامه‌ریزی در اجرای سیاست های سازمانی از جمله وظایفی  است که روابط عمومی برای ارتقاء برنامه های  بلندمدت برنامه‌ریزی می‌کندوباید تا حصول نتیجه پیگیری و اعلام نماید.

گرجی ز اده مدیرکل زندانهای استان با اشاره به سختی های کارروابط عمومی تصریح کرد:روابط عمومی با تمام سختی واسترسی که دارد باید با صبر وحوصله و اختصاص زمان و فرصت بیشتر  به همکاران و ارباب رجوع  جلب رضایت هرچه بیشتر آنها را مهیا ودر ارائه خدمات بهتر سعی در حل مشکلات داشته باشد.

مدیرکل زندانهای استان درادامه سخنانش به موضوع مهم اطلاع رسانی از دستاوردها اشاره کرد و اظهارداشت:بازگو کردن واقعیت‌های سازمان‌ها برای مردم و جامعه و مسئولین باید از  دغدغه های  اصلی روابط عمومی‌ها باشد چرا که باید فرهنگ و نگاه مردم و جامعه به زندانها بیشتر از قبل تغییر یابد.

گرجی زاده در پایان اظهار امیدواری کرد با تعامل و تلاش بیشتر در زمینه اطلاع رسانی مناسب و تعامل و مشارکت مردم و مسئولین با حرکت های خوب و موثر مسئولین روابط عمومی ها صورت گیرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*