مدیرکل زندانهای استان اصفهان در جلسه شورای اداری:ضرورت ابتکار؛کسب تجربه و تدوین برنامه های استراتژیک در نظام زندانبانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان؛جلسه شورای اداری زندانهای استان به ریاست گرجی زاده مدیرکل برگزار شد.

دراین نشست گرجی زاده درطی سخنانی با تبریک ولادت ام ابیها حضرت زهرا س از تلاش ها و زحمات کلیه کارکنان در سطح استان قدردانی کرد.

وی گفت: کار زندانبانی اگر چه کاری سخت و دشوار است اما نتایج موثر و مثبت آن شیرین و مرضی رضای خداوند است.

گرجی زاده اظهارداشت:مدیریت کار زندانبانی نیز سخت و به نوعی مدیریت بحران است که برای رفع مشکلات وکاهش آسیب ها نیازمند برنامه ریزی صحیح و آگاهانه است.

مدیرکل زندانهای استان درادامه با اشاره به نوع کار واهداف زندانبانی گفت: باید در تمامی جهات و زمینه هابرای رشداصلاح وتربیت مددجویان و بازگشت انها به آغوش جامعه وخانواده هرروز برنا مه های جدید وتاثیر گذاری طراحی و اجرا گردد تا زمینه استقبال مددجویان نیز بیشتر از قبل مهیا گردد.

وی درادامه گفت: در ساختار نظام زندانبانی باید تجربه اندوزی و افزایش آن از طریق صحیح واصولی مد نظر قرار گیرد چرا که در کنار تمام اقدامات و فعالیت های علمی و پژوهشی کسب و اجرای تجربه نیزاز ضروریات است.

گرجی زاده همچنین اظهارداشت: تدوین برنامه ها و برنامه ریزی برای بازاجتماعی نمودن مددجویان را یک اصل تلقی کنیدوبرنامه های استراتژیک را نیز در مسیر اصلاح وتربیت به عنوان یک فرایند بدانید.

مدیرکل زندانهای استان در بخش دیگری از سخنانش صیانت از نیرو را یادآوری  کرد و گفت:برخورد خوب و مناسب با کارکنان؛ رفع مشکلات آنان در حد توان ودلجویی از برخی حوادث در کارکنان موجب کاهش تنش واسترس در محیط کار و زندگی پرسنل میشود و نیاز است که برنامه های بانشاط و دارای روحیه برای پرسنل کادرووظیفه تدوین و اجرایی گردد.

گرجی زاده حمایت و دستگیری از خانواده های مددجویان بی بضاعت؛ افزایش آزادی زندانیان جرايم غیرعمد؛کاهش آسیب های اجتماعی؛کاهش جمعیت کیفری؛صرفه جویی در هزینه ها؛پاک بودن زندانها؛اطلاع رسانی از فعالیت ها و دستاوردهای کسب شده؛توجه به بهداشت ودرمان فردی و محیط وموارد هوشیاری و افزایش ضریب امنیتی در زندانها را یادآورشد.

دراین نشست امینی معاون اداری مالی ودبیر شورای اداری نیز در طی سخنانی به بیان دستور جلسه ومصوبات جلسه قبل پرداخت.

وی در این نشست به جمع بندی و نتایج تلاش های صورت گرفته در راستای امور اداری ومالی درطی یکسال گذشته پرداخت.

معاون سلامت واصلاح وتربیت و برخی روسای ادارات ستادی و زندانهانیز در مدت کوتاهی به بیان نظرات و اقدامات انجام گرفته در سال جاری پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*