مدیرکل زندانهای استان اصفهان:حفظ رعایت و حقوق انسانی در زندانها الزامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان:اسدالله گرجی زاده مدیر کل زندان‌های استان در بازدید  از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی با حضور در کلیه اندرزگاه ، آشپزخانه و زمین ساحلی در دست ساخت و مجموعه اداری اردوگاه… از نزدیک و به صورت چهره به چهره با کارکنان ، پرسنل وظیفه و مددجویان دیدار نمود و ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده و در حال اقدام  و تبریک فرارسیدن ماه رجب و نوروز ؛  رسیدگی به مشکلات و حل آنها را در زندانها  را از اصلی ترین وظایف سازمانی دانست .

گرجی زاده همچنین در جمع سربازان وظیفه اردوگاه نیز حضور یافته و ضمن گفتگو با آنان به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی نموده و از زحمات آنان در پیشبرد اهداف عالیه سازمان تقدیر کرد.

مدیر کل زندانهای استان اصفهان در این بازدید همچنین خاطرنشان کرد: رعایت آئین نامه و همچنین پایبند بودن به حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی از جمله موارد حائز اهمیتی است که می بایست بیش از پیش مورد توجه مسئولین زندان واقع گردد.

وی همچنین بیان داشت بازدید و سرکشی های مستمر می تواند بسیاری از نقاط ضعف را مشخص کند و با تلاشی مضاعف درصدد حل و برطرف کردن آن باشیم .

مدیرکل زندانهای استان اصفهان در ادامه تصریح کرد: با توجه به لزوم رعایت حقوق شهروندی و اینکه هر انسانی از حقوق اولیه برخودار است، یک فرد از بدو ورود به زندان و متهم شدن و پس از آن محکوم شدن دارای حقوق انسانی است که این مهم در نظام زندانبانی کشور بر همه ما مکلف و باید درصدد اجرا و رعایت دقیق آن باشیم .

وی همچنین افزود: در  زمینه  اشتغال در مجموعه اردوگاه با همکاری انجمن حمایت از زندانیان و بنگاه تعاون اقدامات بسیار خوبی در حال انجام است و نیازمند حمایت و کمک سایر ارگانهای شهرستان مبارکه نیز هستیم .

گرجی زاده  در پایان نیز ضمن تشکر از زحمات سعیدی مدیر مجموعه اردوگاه و همچنین تقدیر از برنامه های اصلاحی وتربیتی در حال اجرای اردوگاه در خصوص رفع مشکلات موجود قول مساعدت و همکاری لازم را داد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*