مدیرعامل انجمن حمایت اززندانیان اصفهان خبرداد:توزیع ۳ هزار سبد کالا میان خانواده زندانیان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،مباشری مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان اصفهان در خصوص توزیع سبد کالا میان خانواده‌های زندانیان در آستانه عید نوروز گفت: دو هزار سبد کالا تا امروز در بین خانواده های زندانیان توزیع و یک هزار سبد کالای دیگر هم برای توزیع بین خانواده‌ها درنظر گرفته شده است که در مجموع سه هزار سبد کالا تا روزهای آتی بین خانواده های زندانیان توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه اضافه شدن مبلغی به مستمری زندانیان برای خرید دلخواه و آزادانه خانواده ها در دستور کار انجمن است، گفت: برای اسفندماه هر نفر از خانواده زندانیان حدود ۱۰۰ هزار تومان به غیر از مسمتری ماهانه در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل  انجمن حمایت از زندانیان اصفهان باتاکید براینکه این انجمن چیزی حدود ۳۵۰۰ خانواده زندانی را تحت پوشش دارد، افزود: در تمام شهرستان های استان انجمن های حمایت از زندانیان منتظر کمک هستند چرا که توان انجمن های شهرستانی چندان بالا نیست.

مدیرعامل  انجمن حمایت از زندانیان در خصوص روش کمک انجمن به آزادی زندانیان گفت: امین بخشی از هزینه آزادی بر عهده فردی که برای درخواست آزادی به انجمن مراجعه می کند و انجمن با شاکیان پرونده برای گرفتن تخفیف وارد مذاکره شده و بخش دیگری این هزینه از طریق مساعدت انجمن حمایت از زندانیان تامین می شود.

وی با بیان اینکه در بررسی های اخیر  افسردگی در بسیاری از خانواده های زندانیان مشاهده شده است، افزود: متاسفانه این خانواده ها با فشارهای اقتصادی و روحی و روانی خاص رو به رو هستند که به دلیل عدم حضور سرپرست خانوار ایجاد شده است، اگر امروز آرامشی در زندان ها وجود دارد تنها به خاطر رسیدگی به وضع خانواده های این زندانیان است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*