ضیافت افطار با طعم آزادی زندانیان در برنامه تلویزیونی یک شهرضیافت


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،پنجمین سال متوالی برنامه یک شهرضیافت در صداوسیمای مرکز اصفهان اجرا و از شبکه اصفهان بصورت زنده پخش شد.

دراولین شب از ماه مبارک رمضان باحضور خیرین و‌مردم نیکوکار اصفهانی زمینه آزادی یک زندانی محکوم مالی رقم خورد.

 

این برنامه که بااجرای مجری توانمند تلویزیون امیراحمدی و محسن دلیران بر روی آنتن شبکه اصفهان رفت،یکماه مهمان هموطنان بوده و با کمک های خیرین زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را مهیا خواهند کرد.

اسدالله گرجی زاده مدیرکل زندانهای استان در این برنامه با قدردانی از تلاش و خدمت مجموعه صداوسیمای مرکز اصفهان درزمینه توسعه فرهنگ ایثار وازخودگذشتگی درراستای آزادی زندانیان جرائم غیر عمداز حضور خیرین نیز قدردانی کرد.

 

وی گفت دربرنامه تلویزیونی یک شهرضیافت درسال گذشته و با کمک خیرین تعداد۵۹۲ زندانی با بدهی ۵۰ میلیارد تومان  و کمک وگذشت شکات آزادو به آغوش خانواده بازگشتند.

گرجی زاده گفت:درحال حاضر نیز بیش از ۱۳۰۰ زندانی جرائم غیرعمدبابدهی ۱۵۰ میلیارد تومانی در زندانها تحمل حبس می کنند.

مدیرکل زندانهای استان در پایان ضمن دعوت از خیرین واز شکات مددجویان نیز خواست تا باگذشت از حق خویش تا حدی که امکان دارد به آزادی این دسته ازافراد کمک کنند.

دراین برنامه همچنین دکترقنبری معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در خصوص کاهش جمعیت کیفری و آسیب های جامعه سخنانی بیان کرد.

برآوردن آرزوهای فرزندان زندانیان با حضور خیرین وهیات علوی اصفهان انجام گلریزان زندانیان از ادامه این برنامه بود که با کمک خیرین زمینه آزادی یک زندانی جرائم غیرعمدوپنج آرزوی فرزندان زندانیان نیز مهیا شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*