ضیافت افطاری پرسنل کادر و وظیفه زندان شهرستان نجف آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان اصفهان ، همزمان با ماه پر فیض رمضان المبارک  ضیافت افطار با حضور سرهنگ شیخی فرمانده یگان حفاظت اداره کل ، نیکنام رئیس اداره فرهنگی ، نادری رئیس زندان نجف آباد ، دیگر مسئولین زندانهای استان و  پرسنل وظیفه زندان نجف آباد در فضایی دلنشین و سنتی  برگزار شد .

نادری رئیس زندان در ابتدای این ضیافت  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین ، ماه مبارک رمضان را به خصوص برای جوانان بهترین فرصت برای خودسازی و کسب فضایل معنوی دانست و بر بهره گیری حداکثری از این ماه تاکید داشت .

وی حضرت علی (ع) را مظهر عدالت و شجاعت خواند و شناخت ابعاد شخصیت ائمه معصومین و الگو پذیری از زندگانی آنان را تنها راه نجات انسان عنوان نمود .

روایت گر مدافع حرم ب . اسدی در این برنامه گفت: راه شهدای هشت سال دفاع مقدس همچنان ادامه دارد، که در صحنه دفاع از حرم اهل بیت(ع) و تقدیم شهدای مدافع حرم به اسلام، این امر قابل مشاهده است.

وی اظهار کرد: شهدای مدافع حرم به ویژه شهید محسن حججی با رشادت‌های خود در دفاع از حرم اهل بیت(ع)، مشت محکمی را بر دهان یاوه‌گویان علیه ملت ایران، زدند.

لازم به ذکر است در این ضیافت پرسنل پس از اقامه نماز مغرب و عشاء و صرف افطاری در جلسه ای صمیمی با حضور سرهنگ شیخی فرمانده یگان حفاظت  زندانهای اصفهان  تقاضاهای خود را مطرح نمودند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*