شرکت حدود ۲۰۰ مددجوی کاشانی در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،رئیس اداره زندان کاشان گفت: شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۲۰۰ مددجوی داوطلب در زندان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان کاشان، سید رضا موسوی اظهار کرد: از تعداد ۲۰۰مددجوی شرکت کننده، در آزمون کتبی و شفاهی۱۴ نفر زن و ۱۸۶ نفر مرد بودند.

رییس اداره زندان کاشان تصریح کرد: نوبت اول آزمون کتبی در گروه حفظ قرآن کریم در ١٦رشته امتحانی با حضور دو هزار و ٢٤٦ شرکت کننده برگزار شد که از این تعداد ۳۵  نفر از اداره زندان کاشان بودند.

موسوی اظهار کرد: درنوبت دوم آزمون کتبی در گروه ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و گروه معارف اهل بیت (ع) در ٩ رشته امتحانی ٩٣٧ شرکت کننده حضور داشتند که از این تعداد ١٤ نفر بانوان و ١٤١ نفر آقایان از اداره زندان کاشان بودند.

وی گفت: به افرادی که در این آزمون نمره حد نصاب قبولی را کسب کنند گواهینامه پایان دوره اعطا و به کسانی که امتیاز بالای ٩٥ را کسب کنند لوح تقدیر اعطا و به قید قرعه جوایز نفیسی مانند کمک هزینه عتبات عالیات و جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

گفتنی است، شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره اوقاف و امور خیریه و موسسات قرآن و عترت کاشان در زندان این شهرستان برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*