زندان کاشان میزبان کاروان زیر سایه خورشید شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛کاروان زیر سایه خورشید اعزامی از آستان قدس رضوی در اداره زندان کاشان حضور یافت و علاوه بر دلجویی از مددجویان تحت پوشش این زندان در جشن میلاد امام رضا(ع)، امام رئوف و بزرگوار شرکت کردند.

رئیس زندان کاشان گفت: کاروان زیر سایه خورشید از آستان قدس رضوی مشتکل از یک نماینده آستان، یک روحانی کاروان و سه خادم حرم رضوی روز چهارشنبه در زندان کاشان حضور یافته تا در جشن های دهه کرامت و میلاد ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع)،مهمان زندانیان این زندان باشند.

سید رضا موسوی افزود: قرائت صلوات خاصه و مولودخوانی در مدح حضرت رضا علیه السلام و حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها توسط خدام حرم رضوی در این محفل، روح معنویت، امید ونشاط را در مددجویان دمید.

سخنرانی روحانی کاروان در باب معارف رضوی و مفاهیم ارزشی و پرچم گردانی توسط خادم حرم رضوی درمیان مددجویان از دیگر برنامه های حضور کاروان زیر سایه خورشید در زندان کاشان بود.

در پایان این مراسم از سوی رئیس زندان به مناسبت سالروز ولات امام هشتم(ع)، به کلیه مددجویان واجد شرایط هشت روز مرخصی تشویقی اعطا گردید.

گفتنی است در این مراسم یکی از آثار هنری مددجویان که با عشق به امام هشتم(ع) ساخته و قلم زنی شده بودبا منبت کاری روی چوب با ذکر صلوات خاصه به موزه آستان قدس رضوی اهدا شد که مورد استقبال خدام بزرگوار آن حضرت واقع شد.

شهرستان كاشان تنها شهرستانی است كه هم ردیف استان ها جشن بين المللی زير سايه خورشيد را كه خود مبتكرآن است برگزار می كند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*