رگزاری مراسم بر فیض دعای کمیل به مناسبت شب شهادت حضرت فاطمه (س) و آغاز دهه فجر با حضور مسئولین شهرستان فریدن و چادگان در جمع زندانیان 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،  همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم بر فیض دعای کمیل با حضور حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان فریدن، باباییان مسئول حراست فرمانداری شهرستان چادگان،  ناظمی ریاست دادگستری شهرستان چادگان، باقرپور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چادگان، مهدیخانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریدن، باباجانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن، اعضای شورای اسلامی شهرِ داران و شهرام عبدالهی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان فریدن در محل اداره زندان شهرستان برگزار گردید.  

در ابتدا حسنی رئیس زندان فریدن ،ضمن تبریک ایام الله دهه فجر وخیرمقدم به مدعوین به گزارشی از عملکرد پیشگیری از آسیبهای اجتماعی واقدام به برگزاری دورهای آموزشی ویژه مددجویان و خانواده آنها پرداخت وسپس حجت الاسلام و المسلمین سیاوشی طی سخنانی در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه مجموعه فعالیت های فرهنگی_مذهبی صورت گرفته توسط مسئولین زندان فریدن را درخور تحسین دانست و این قبیل اقدامات را عامل موثری در پیشگیری از جرائم و اصلاح و تربیت واقعی مددجویان در زندان دانست.

حمیدرضا ناظمی، ریاست دادگستری شهرستان چادگان دیگر سخنران این محفل معنوی بود. ناظمی در این مراسم اصلاح و تربیت مددجویان و مهیا سازی زمینه بازگشت آنان به جامعه و کانون خانواده را یکی از وظایف مهم سازمان زندانها دانست و مساعدت هرچه بیشتر مسئولین شهرستان در ایجاد اشتغال پایدار برای زندانیان را لازمه اصلی نیل به این هدف برشمرد.

در این مراسم که همزمان با آغاز دهه فجر برگزار گردید پس از برپایی نماز جماعت و دعای کمیل، گروه فرهنگی “عاشقان ولایت” کانون فرهنگی_هنری زندان فریدن به اجرای تواشیح پرداخت.

در خاتمه این مراسم و پس از صرف شام، از ذاکرین و مداحین اهل بیت حاج محمدرضا باقری وابذر خوانساری و همچنین تعدادی از مددجویان نمونه زندان قدردانی بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*