دیدار سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی و جمعی از کارکنان این مجموعه با امام جمعه مبارکه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان : ابراهیم شیروانی سرپرست اردوگاه و جمعی از پرسنل اردوگاه با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان  با حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه و نماینده ولی فقیه دیدار و گفتگو کردند .

در این دیدار ابتدا شیروانی به تشریح وضعیت موجود در اردوگاه ، اقدامات امنیتی، عملکرد و فعالیت های صورت گرفته در مسیر اصلاح و تربیت مجرمین اقدامات انجام شده در جهت توسعه و بهسازی فضای فیزیکی زندان و همچنین برنامه های پیش رو در قالب سیاست های و اهداف اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها گزارشاتی را بیان نمود.

شیروانی در ادامه اقزود :  این مجموعه با آغوش باز حاضر است پیشنهادات و برنامه های سازنده را بررسی و برای ارتقاء سطح سلامت روحی و روانی زندانیان به منظور آماده سازی زندانیان برای برگشت سعادتمندانه به جامعه بکار گیرد.

وی در ادامه با بیان اینکه کار در زندان و اصلاح و تربیت مجرمین نیازمند همکاری سایر دستگاهاست افزود: توسعه تعاملات برون سازمانی و توجه به حقوق شهروندی زندانیان و مراجعه کنندگان از  برنامه های پیشرو در مجموعه بزرگ اردوگاه است .

در ادامه حجه الاسلام . المسلمین موسوی امام جمعه و نماینده ولی فقیه نیز ضمن خیر مقدم به مدیر  و کارکنان اردوگاه با ابراز خرسندی از فعالیت ها و برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی، بهداشتی و درمانی و…. صورت گرفته در زندان از همه تلاشگران در این عرصه تشکر نموده و با بیان اينكه كار زندانباني از مشاغل سخت و طاقت فرسا   می باشد توجه ويژه به تربيت و اشتغال وحرفه آموزي زندانيان را يك امر مهم و ضروري عنوان نمود .