دیدار رییس زندان کاشان بانماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهر

‎به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،از زندان کاشان؛ موسوی رئیس زندان به منظور تشریح روند اجرایی برنامه های آموزشی، فرهنگی تربیتی با نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه کاشان دیدار کرد.

آیت الله نمازی در این دیدار طی سخنانی گفت : باید با برنامه ریزی و تدبیر از هنجار شکنی بعضی از افراد در سطح جامعه که دچار محکومیت قضایی می شوند، کاسته شود.

وی در ادامه اظهار داشت : افراد محبوس در زندان ها شهروندان همین جامعه هستند و ضمن رعایت حقوق شهروندی آنها، برای حمایت از خانواده آنان نیز باید برنامه ریزی شود.

عضو خبرگان رهبری خدمت به خانواده هایی که سرپرست آنان گرفتار شده اند را افتخار بزرگی دانست و با اشاره به روایتی از ائمه اطهار (ع) افزود: هرکس دل مومنی را شاد کند در حقیقت دل امام زمان (عج) و دل پیامبر اکرم (ص) و در واقع خداوند را راضی کرده و کار و خدمت در زندان  نیز مصداق همین صفات است.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان گفت: زندان نه تنها مشکلات را برطرف نمی کند بلکه مشکلات دیگری مانند عدم حضور مرد در خانواده را که می تواند اثرات سوء درجامعه ایجاد می کند، بوجود می آورد.

در پایان آيت الله عبدالنبي نمازي نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در دیدار با رئیس زندان و جمعی از مسئولین زندان، از عملکرد این اداره در ارائه خدمات فرهنگی تربیتی به زندانیان ابراز رضایت نموده و آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است سید رضا موسوی رئیس زندان کاشان دراین دیدار، فعالیت های فرهنگی تربیتی، اشتغال و حرفه آموزی و دوره های آموزش در زمینه های مختلف مهارت های زندگی، سواد آموزی و .. که به زندانیان ارائه می شود را تشریح کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*