در مراسم معرفی کاشان به عنوان پایتخت کتاب ایران: از رئیس زندان کاشان تقدیر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان از اعلام این شهرستان به عنوان پایتخت کتاب ایران در چهارمین سال اجرای این طرح خبر داد.

مصطفی جوادی مقدم  اظهار کرد: شهرستان کاشان با ارسال ۴۰  طرح، برای چهارمین سال پیاپی، در چهارمین دوره معرفی و انتخاب پایتخت کتاب ایران حضور یافت و پس از کسب رتبه دومی سال گذشته، امسال به عنوان شهر برتر انتخاب شد.

جوادی مقدم تصریح کرد: امسال، در چهارمین سال اجرای طرح پایتخت کتاب، کاشان از مجموع ۱۵۰ شهر این عنوان را به دست آورد.

موسوی رئیس زندان کاشان نیز در حاشیه این مراسم گفت: کتابخانه زندان با بیش از ۱۰ هزار نسخه و بیش از ۷۵۰۰ عنوان کتاب نقش بسزائی در ارتقاء سطح دانش زندانیان ایفا نموده است.
وی اظهار کرد: این کتابخانه با بیش از ۵۰۰ عضو فعال توانسته ذائقه زندانیان را تغییر داده و آنان را به سمت مطالعه و دانش افزائی هدایت کند.

رئیس زندان کاشان گفت: کتابخانه زندان با حضور چهل عضو کتابخوان حرفه ای و با هدف احیای کتاب خوانی و علاقمند کردن جامعه زندانیان به مطالعه اقدام به برگزاری ۲۸ نشست کتابخوان نمود که منجر به رشد فرهنگ عمومی در میان زندانیان شده است.

سید رضا موسوی بیان کرد: با اهمیت دادن به مطالعه و ترغیب زندانیان به این امر روزانه بیش از ۱۰۰ نفراز خدمات این کتابخانه استفاده می نمایند.

گفتنی است در این مراسم با توجه به تلاش زندان کاشان در توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه از رئیس زندان این شهرستان تقدیر شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*