بررسی مسائل ومشکلات قضایی مددجویان زندان مرکزی اصفهان با حضوردادستان های عمومی وانقلاب استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،باحضور کلیه  دادستان های عمومی و انقلاب استان اصفهان به مشکلات قضایی  مددجو یان  محبوس در زندان مرکزی اصفهان رسیدگی شد.

دراین جلسه ابتدا امینی معاون اداری مالی زندانهای استان در طی سخنانی به مسایل ومشکلات زندانها اشاره کرد وگفت:تراکم جمعیت در زندانهای استان بزرگترین مشکلی است که اصلاح و تربیت مددجویان را با مشکل مواجه ساخته است.

وی گفت:اصلاح وتربیت و بازگشت مددجویان به آغوش خانواده نیازمند تعامل و مشارکت همه دستگاههاست اما دربرخی مواقع کمبود فضاباعث اختلال در این امرشده است.

امینی درادامه از حضور قضات و دادستانها در بازدید از زندانها در سال گذشته نیز قدردانی کردوحضورقضات را باعث توسعه امنیت و آرامش در زندانها و کاهش آسیب در بین زندانیان دانست.

رحیمی دادستان عمومی و انقلاب اصفهان نیزدراین جلسه باقدردانی از میزبانی مجموعه زندانهای استان حضوردادستانهارا باهدف تسریع در کاهش جمعیت کیفری بیان کرد.

وی گفت: رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان از اولویت های دادستانها ومجموعه قضایی است واین رویه مانند قبل وسنوات گذشته نیزادامه خواهدداشت.

درادامه نیز کلیه دادستانهای شهرستانهای استان به همراه رحیمی دادستان عموم وانقلاب اصفهان و معاونان وی درفضایی صمیمی به بررسی مشکلات قضایی مددجویان حوزه خود پرداخته و بصورت انفرادی با آنها گفتگو کرده و دستورات لازم را صادرکردند.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*