حضور فرمانده بسیج ادارات ناحیه مقاومت بسیج کاشان در زندان این شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،سرگرد محمد عیشی فرمانده بسیج ادارات ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان به همراه برخی  از مسئولین بسیج ادارات، با حضور در دفتر رئیس زندان با وی گفتگوکردند.

فرمانده بسیج ادارات شهرستان کاشان در این دیدار گفت: هدف از تشکیل بسیج ادارات کمک به تحقق برنامه های فرهنگی و اجتماعی و تأثیر روی محیط کار و ادارات است.

وی جذب، آموزش و ساماندهی کارکنان ادارات برای ایجاد و حفظ آمادگیانجام فعالیت های فرهنگی، تربیتی و اجتماعی را از وظایف بسیج ادارات عنوان نمود.

سرگرد محمد عیشی در این دیدار خواستار گسترش روابط و همکاری ها در راستای انجام فعالیت های فرهنگی، اصلاحی و تربیتی در زندان شد.

همچنین سرهنگ انصاری از اعضای بسیج، در زمینه برگزاری دوره های آموزش مهارت زندگی و فالیت های فرهنگی جهت خانواده زندانیان و حمایت از آنان قول مساعدت و همکاری داد.

رئیس زندان کاشان نیز بیان کرد: تشکیل پایگاه های بسیج در ادارات استفاده از ظرفیت های موجود در هر اداره در راستای اهداف فرهنگی تربیتی بسیج است.

وی اظهار داشت: تشکیل پایگاه بسیج اداره زندان فرصت مناسبی جهت استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های کارکنان در جهت تحقق اهداف اصلاحی و تربیتی سازمان زنداهاست.

سید رضا موسوی در پایان با اشاره به اهداف بسیج کارمندی،شناسائی قابلیت های بسیج کارکنان در پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی، پرورش نیروهای کارآمد و ارتقاءکیفی آنان را از اهداف بسیج کارکنان دانست.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*