تشکیل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نائین با حضور اعضاء در زندان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان: با حضور اعضاء انجمن حمایت اززندانیان از جمله سجادی امام جمعه ، صالحی دادستان، قاسمی رئیس دادگستری ، سرهنگ کاظم زاد فرمانده منطقه انتظامی، جمالی فرماندار، عسگری شهردار،و اعضاء داخلی انجمن به میزبانی اداره زندان شهرستان برگزار شد.

در این جلسه رمضانی رئیس اداره زندان ضمن خیر مقدم وخوشامد گویی ، به مصوبات جلسات قبلی و دستور کار توسعه اشتغال مددجویان چه داخل و چه خارج از زندان  اشاره کرد و از راه اندازی کارگاه قالی بافی و کارگاه تیرچه بلوک خبر داد.

وی گفت: اکثر جرائم نشأت گرفته ازعدم اشتغال مناسب است و همکاری و تعامل با اداره فنی حرفه ای شهرستان کمک بزرگی به مددجویان این اداره تا کنون بوده که زمینه آموزش و حرفه آموزی را برای انان مهیا نموده است.

درادامه حجت الاسلام سجادی امام جمعه شهرستان ضمن تشکر از برگزاری چنین جلساتی گفت: یکی از دلایل زندانی شدن افراد مشکل فقر و بیکاری در جامعه و ضعف اقتصادی است .

صالحی دادستان و قاسمی رئیس دادگستری هم وظیفه ی اصلی انجمن را کاهش اسیب های اجتماعی دانسته وابراز کردند با ایجاد اشتغال و حرفه اموزی مددجویان و اقداماتی از این قبیل بتوانیم خود وحتی خانواده مددجویان را تحت پوشش قرار دهیم.

در پایان محمد رضا شفیعی راد مدیر عامل به ارائه گزارشی از روند فعالیت های انجام گرفته در انجمن پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*