تجلیل رئیس کل دادگستری استان از مدیرکل زندان های استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای  استان اصفهان : احمد خسروي وفا رييس کل دادگستري استان در جلسه  شورای پیشگیری از وقوع جرم استان که  با حضور اعضا در دادگستری مرکز تشکیل گردید با اهدائ لوح تقدیر از تلاش ها و زحمات اسداله گرجی زاده قدردانی کرد.

وی دراین جلسه ضمن تبریک خلق حماسه بزرگ ملت ایران در طلیعه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بیان داشت: محصول تلاش و اقدامات مؤثر اعضای ستاد پیشگیری از وقوع جرم و دستگاههای قضایی و اجرایی استان تنزل دو جرم سرقت و ضرب و جرح عمدی که در سال ۹۴ در رتبه های اول و دوم بود به رتبه های سوم و چهارم جرایم استان در سال ۹۶ می باشد.

وی با اشاره به جهان شمول بودن فرهنگ اسلام خاطرنشان ساخت: در دین مبین اسلام و آموزه های آن در تمامی ابعاد و زوایای زندگی فردی و اجتماعی برنامه هایی برای هدایت و به کمال رساندن انسان ترسیم شده است و بی شک فاصله گرفتن از این ارزشها به بروز بیشتر ناهنجاریهای اجتماعی و فرهنگی متنهی خواهد شد.

دکتر خسروی وفا افزود: بر این اساس سیاستها، برنامه ها و اقدامات پیشگیرانه با محوریت مشی اسلام بهترین نتیجه را رقم خواهد زد.

گفتنی است در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسات یکساله شورا و روند اجرایی و پیشرفت آن عناوین برنامه های پیشنهادی در سال ۹۷ اعلام شد و در پایان از سه دستگاه برتر استان که اهتمام ویژه ای در اجرای مصوبات شورا با موضوع کاهش خشونت داشتند با اهداء لوح، تقدیر بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*