بهره برداری از زندان جدید شهرستان نجف آباد با حضور رئیس سازمان زندانهای کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،درادامه سفر دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور به استان اصفهان،زندان جدید شهر ستان نجف آباد با حضور وی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این مراسم که مسئولین شهر ستان نجف آباد نیز حضور داشتند، دکتر جهانگیر از قسمت های مختلف خوابگاهی،بهداشتی و درمانی و همچنین فرهنگی- ورزشی بازدیدو با مددجویان این زندان نیز دیدار و گفتگو کرد.

وی با حضور در جمع مددجویان پیرامون مسائل و مشکلات قضایی و رفاهی آنان دیدار و دستورات لازم را پیرامون بررسی بیشتر و اعلام نتیجه صادر کرد.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان نیز در این مراسم با تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته درراستای احداث این زندان گفت: وجود مسیر طولانی بین شهر های نجف آباد و اصفهان موجب گردید تا پیگیری های لازم جهت احداث زندان صورت گرفته و در حال حاضر زندان ۵۰۰ نفره  زندان این شهرستان آماده ارائه خدمات به مددجویان و مردم این شهرستان باشد.

وی گفت: با احداث این زندان رفت و آمد و تردد خانوده ها به اصفهان کاهش یافته و بسیاری از مشکلات مددجویان و خانواده ها کاسته خواهد شد.

گرجی زاده گفت: این زندان در مساحت ۵ هکتار و با زیر بنای ۸۶۵۰ مترمربع از محل اعتبارات ملی احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت.

در پایان نیز نادری رئیس  زندان پیرامون فعالیت های صورت گرفته در زندان و حضور خیرین و مسئولین در امراتمام این پروژه گزارشی ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*