برگزاری نشست تعاملی زندان شهرستان کاشان با فرمانده انتظامی این شهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ندان های استان اصفهان؛ در راستای ارتقاءسطح مسائل امنیتی،انتظامی و حفاظتی با حضور سرهنگ پور کاوه فرمانده منطقه انتظامی کاشان، سید رضا موسوی رئیس زندان و سرهنگ جوکار جانشین فرمانده انتظامی، سرهنگ شرفی معاونت عملیات و تنی چند از فرماندهان و کارشناسان انتظامی نشست مشترکی در زندان این شهرستان برگزار شد.
رئیس زندان کاشان هدف از برگزاری این جلسه را تقویت امنیت و ارتقای سطح آموزشی کارکنان یگان حفاظت و پرسنل وظیفه زندان، عنوان نمود.

وی در ادامه افزود: موقعیت جغرافیایی زندان با توجه به اینکه در بافت شهری قرار دارد همواره مستعد بروز خطرات و اتفاقات پیش بینی نشده است.

سید رضا موسوی در پایان تأکید کرد:اجرای رویکردهای تامینی وتربیتی به منظور سالم سازی محیط زندان و کمک به بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه از مهمترین اهداف سازمان زندان ها است که در سایه تعامل و همکاری با نیروی انتظامی حاصل می شود.

فرمانده منطقه انتظامی کاشان  نیز در این جلسه گفت: تامین امنیت مهمترین نیاز جامعه است و وظیفه نیروی انتظامی در این زمینه بسیار سنگین است

وی افزود: اجرای برنامه های آموزشی و مانورهای مشترک باعث می شود هماهنگی نیروهای طرفین در برخورد با مشکلات و پیش بینی خطرات احتمالی افزایش یابد.
سرهنگ پورکاوه بیان کرد: نیروی انتظامی شهرستان آمادگی دارد طرح ها، مانورهای مشترک و دوره های مختلف آموزشی را در زندان برگزار نماید.

گفتنی است در این دیدار هر دو طرف به همکاری و تعامل با یکدیگر در خصوص تامین امنیت و برخورد با متخلفین تاکید کردند

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*