برگزاری دوره آموزش ارتقا مهارت های اخلاقی و زندگی ویژه خانواده مددجویان درزندان کاشان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان؛با حضور دهقانی معاون دادستان کاشان، موسوی رئیس زندان و کارشناسان مواد مخدر و پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی، اولین دوره آموزش مهارت های اخلاقی و زندگی ویژه خانواده مددجویان در زندان کاشان برگزار شد.

رئیس زندان کاشان هدف از برگزاری این دوره آموزشی را اجرای سیاست ها و برنامه های سازمان زندان ها برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ویژه خانواده مددجویان عنوان کرد.

وی افزود: این دوره آموزشی با هدف ارتقاء مهارت های اخلاقی و زندگی به منظور پیشگیری از مفاسد اخلاقی و جلوگیری از ورود خانواده زندانیان به آسیب های اخلاقی در غیاب سرپرست خانواده برنامه ریزی شده است.

سید رضا موسوی در پایان خاطر نشان کرد: در این دوره آموزشی ۳۰ نفر از خانواده زندانیان آموزش های لازم جهت ارتقاء مهارت های اخلاقی و زندگی در حوزه پیشگیری از مفاسد اخلاقی و اجتماعی را فرا گرفتند.

معاون دادستان نیز در این دوره در خصوص مبانی حقوقی آسیب های اجتماعی و مسائل مبتلا به زندانیان و خانواده آنها مواردی را بیان کرد و در پایان با خانواده زندانیان جلسه پرسش و پاسخ برگزار نمود.

همچنین کارشناسان مواد مخدر و امنیت اخلاقی نیروی انتظامی، پیرامون آسیب ها و معضلات  اجتماعی مواد مخدر و پیامد های آن برای خانواده و اجتماع مطالبی را مطرح کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*