برگزاری جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، جلسه هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اصفهان به ریاست رحیمی دادستان و رئیس هیئت مدیره برگزار شد.

در این جلسه که قبل از وقت اداری و با حضور کلیه اعضاء برگزار گردید،متین راد بازرس و حسابرس انجمن به ارائه گزارشی از روند فعالیت ها ی مالی و حسابداری این انجمن در طی یکسال پرداخت و درآمد های حاصله و منابع مالی را بسیار خوب توصیف کرد.

درادامه نیز مباشری مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان اصفهان نیز به ارائه گزارشی از روند فعالیت ها و اقدامات حمایتی و فرهنگی انجام گرفته پرداخت و گفت: در سال جاری این انجمن علاوه بر مشارکت در برگزاری برنامه یک شهر ضیافت – جشن نسیم مهربانی را به عنوان یک برنامه فرهنگی و معرفی خدمات کار باارزش و پسندیده ای معر فی کرد.

وی درادامه گفت: حضور خیرین و مشارکت بعضی از صاحبنظران مبنی براطلاع رسانی فرهنگی از وضعیت خدمات انجمن حمایت زندانیان موجب شد تا جشن نسیم مهربانی با کمک و همیاری افراد خوش ذوق و هنرمند اصفهانی برگزار گردد و زمنیه کمک بیش از یک میلیارد ریال را برای حمایت هر چه بیشتر خانواده ها رقم بزند.

مدیرعامل انجمن حمایت اززندانیان اصفهان در پایان به میزان درآمدها-ایجاد اشتغال های پایدار و درآمد زا-اهدا سبدهای کالا به خانواده ها و دیگر خدمات انجام گرفته پرداخت و از تلاش ها و پشتیبانی دادستان و رئیس هیئت مدیره و همچنین دیگر اعضاء قدرانی کرد.

در ادامه نیز دادستان اصفهان در طی سخنانی از خدمات و تلاش های صورت گرفته قدردانی کرد و اجرای برنامه نسیم مهربانی با هدف حمایت از خانواده های مددجویان را کاری با ارزش و پسندیده بیان کرد.

 

وی در ادامه بر افزایش و تعامل هر چه بیشتر خیرین در ایجاد اشتغال و حرفه آموزی و کسب درآمد پایدار برای خانواده ها و کمک به آنها تاکید کرد.

در ادامه این نشست نیز پس از بحث و برسی پیرامون دستورات دیگر جلسه از دو تن از مدیران برگزاری جشن نسیم مهربانی( صادقی و حسن زاده) با اهداء لوح و هدیه قدردانی شد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*