برگزاری جلسه مجمع عمومی انجمن حمایت از زندانیان زندان شهرستان شهرضا برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،مجع عمومی انجمن حمایت از ندانیان شهسرستان شهرضا با حضور کلیه اعضاء در محل فرمانداری این شهر برگزار شد.

در ابتدای جلسه محسنی اژه ای دادستان و رئیس هیأت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ،ضمن  خیر مقدم وتبریک اعیاد شعبان به شرکت کنندگان در جلسه، پیرامون وضعیت انجمن حمایت زندانیان شهرستان و لزوم همکاری و همیاری بیشتر خیرین در راستای رسیدگی به خانواده های زندانیان نیازمند مطالبی بیان کرد.

وی بر لزوم کمک های مادی و معنوی خیرین و موسسات خیریه به انجمن حمایت تأکیدکرد.

امام جمعه شهرستان در این جلسه گفت» همه ما به نوعی در زندان به سر می بریم بعضی ها در زندان نفس بعضی در زندان مادیات ومال.

امام جمعه شهرستان بر تعامل وپتانسیل خیرین شهرستان تاکید واز آنها خواست که تمام تلاششان را درجهت رفع مشکلات زندانیان وخانواده آنها بکار گرفته وتنها خیرین هستند که با ایمانی راسخ  ودر فضای کاملا اسلامی از مال ومادیات خود گذشته وقدمهای موثری در این مسیر برمی دارند.

داراب معاون فرماندارشهرستان نیز در این جلسه  از کلیه مسولین و رؤسای ادارات خواست که با تعامل وهمکاری همه جانبه با انجمن حمایت از خانواده های زندانیان با حضور خود دراین جلسات تصمیمات خوب وارزنده در شأن ومنزلت خانواده های آسیب دیده  در نظرگرفته شود.

اعضاء انجمن حمایت از زندانیان ،شهرضا  درادامه به بررسی ،  ارائه راهکارها  وتبادل نظر در مورد زندان ومشکلات رفاهی مددجویان و وضعیت معیشتی خانواده های آنان پرداختند. داوودی رئیس مرکز مراقبت بعداز خروج زندانهای استان اصفهان ضمن تشکر از میزبانی فرمانداری از مدیران وروسا ومتولیان وسایر ادارات سطح شهر خواست که با تعامل وهمدلی در حوزه حمایتی یار ویاور خانواده های زندانیان باشند.

وی درادامه  اشاره ای به روز حمایت از خانواده (روز نسیم مهر) داشته وازدست اندرکاران خواست که در  این امر خیر و با بهره گیری از نام مولای متقیان امام علی (ع) این فرصت را غنیمت شمرده ونهایت همت وتلاش خود را در جهت رفاه حال خانواده های زندانیان بکارببرند.

سید حسین سجادی رئیس زندان شهرستان شهرضا نیز در این جلسه با قدردانی از تلاش ها و زحمات اعضاء انجمن  با ارائه گزارشی از اقدامات زندان و انجمن حمایت از زندانیان در رسیدگی به امورزندانیان و خانواده آنها در سال ۹۶به مشکلات ونارسایی های زندان  اشاره و خواستار فعالیتهای بهتر و بیشتر انجمن در جهت رفع آنها گردید. وی گفت:باید بازدید های مکرر از زندان توسط خیرین واعضاء انجمن حمایت از زندانیان بعمل آید تا زمینه تعامل بیشتر همگان با زندان در جهت اهداف انجمن فراهم گردد.اعضاء انجمن حمایت از زندانیان هرکدام به بیان دیدگاهها ونظرات خود در سال جدید وفعالیتهای بهتر وگسترده تری برای خدمات رسانی به زندانیان وخانواده های آنان پرداختند. درپایان جلسه پس ازیرگزاری انتخابات وشرکت اعضاء آقایان محمد علی نقوی ومحمد کاظم سبزواری بعنوان بازرسان انجمن حمایت از خانواده های زندانیان انتخاب شدند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*