برگزاری آموزش آسیب های فضای مجازی در زندان شهرستان خوانسار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،دوره آموزشی آسیب شناسی فضای مجازی و راه های مقابله با آن با همکاری پلیس فتا نیروی انتظامی خوانسار در زندان این شهرستان برگزار شد.

رئیس زندان خوانسار گفت : به منظور ارتقا سطح آگاهی نیروهای وظیفه و یگان حفاظت زندان در خصوص آسیب های اجتماعی فضای مجازی و پیشگیری از آسیب های نوظهور در بین خانواده ها دوره آموزشی آسیب شناسی فضای مجازی در زندان برگزار شد.

مختار نقنائی زاده افزود : این دوره  یکروزه برای  پرسنل یگان حفاظت برگزار و  آسیب های مرتبط با فناوری های جدید شامل آسیب های ناشی از استفاده از فضای مجازی ، ماهواره، بازی های رایانه ای، تلفن همراه و اینترنت آموزش داده شد رئیس پلیس فتا نیروی انتظامی خوانسار نیز در این جلسه بیان داشت : جوانان بویژه سربازان بعضا” به دلیل ویژگی های سنی و شخصیتی و کنجکاوی های خود متاثر از فضاهای ناسالم موجود در اینترنت قرار گرفته و برای خود و مجموعه ایجاد مشکل می نمایند .

وی افزود : از خطرات این حوزه در یگان های نظامی و انتظامی انتشار تصاویر و اطلاعات خصوصی و امنیتی محل خدمتی ، امکانات و تجهیزات و اطلاعات پرسنل  بصورت آگاهانه و یا ناآگاهانه در فضای مجازی است .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*