برگزاری آزمون کتبی معارف و تفسیر سوره های رعد و یوسف (ع) تیرماه ۹۶ بین سربازان وظیفه و مددجویان زندان نجف آباد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های اصفهان  ، به منظور  انس والفت دادن  زندانیان با قرآن وآموزه های این کلام نورانی  ودر راستای تفاهم نامه فی مابین سازمان های زندان ها واداره اوقاف وامورخیریه ، آزمون کتبی  معارف و تفسیر سوره های رعد و یوسف (ع) درزندان نجف آباد برگزار شد .

در این آزمون حجت الاسلام توسلی رئیس اداره اوقاف شهرستان نجف آباد بیان نمود :انسان اشرف مخلوقات است و مقام خلیفه اللهی را که هیچ موجودی از موجودات الهی ندارد را  داراست و انسان می بایست از این موهبت الهی قداردانی و برای رسیدن این هدف از هیچ کوششی فرو گذار نباشد .

در ادامه داودی معاون زندان نجف آباد در جمع مددجویان با اشاره به برکات قرآن کریم افزود  : فرصت پیش آمده را با فراگیری به علوم قرآن کریم غنیمت شمرده و مسیر روشنایی را با تمسک به آیات الهی بجویید.
داودی بیان کرد : تلاش کنید با فراگیری علوم قرآنی که برخواسته از سینه پیامبر مکرم اسلام است این مسیر را ادامه دهید و راه سعادت و خوشبختی را پیدا نمایید.

و در آخر آزمون معارف به صورت منظم و با شرکت بیش از ۱۱۰ نفر از  پرسنل وظیفه و مددجویان زندان  شهرستان نجف آباد برگزار گردید

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*