برگزاری آزمون کتبی فنی وحرفه ای درزندان نسوان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان : در راستای اهداف و برنامه های سازمان زندان ها مبنی بر آموزش و فراگیری زندانیان وشرکت آنان درکلاس های آموزش فنی وحرفه ای، طبق هماهنگی با مرکز آموزش فنی و حرفه ای اصفهان، کلاس های آموزشی دوره اول سال٩٧ از سه ماه پیش با شرکت بیش از١٠٠ نفر از مدد جویان نسوان  در محل کارگاه  اشتغال و حرفه آموزی این ندامتگاه با تدریس چندین مربی مجرب از سازمان فنی و حرفه ای آغاز شد.

این گزارش حاکیست  آزمون کتبی  فنی و حرفه ای باشرکت۶٠نفرازمددجویان در رشته های  آشپزی،سالادسازی، دوزندگی وتزیین کارلباس،مانتودوزی،تکه دوزی تزیینی وعروسک دوزی با حضورمربیان و کارشناسان اداره فنی و حرفه‌‎ای استان اصفهان در نمازخانه فرهنگی این زندان برگزار شد.

فعلی رئیس زندان نسوان  اظهارداشت:نظام آموزشی در زندان همواره اثربخش وپویا بوده است و می‌تواند رویکرد  زندانیان را برای اصلاح وتغییر در جامعه دگرگون نماید. وظیفه آموزش در زندان ، آگاهی دادن به افراد وارتقا عملکرد آنان است که به علل مختلف به انحراف کشیده شده اند.

وی افزود: برنامه ریزی جهت ایجاد رشته هایی که با زندگی روزمره زندانیان سازگار بوده وموجب کسب درآمد درکوتاه مدت گردد را از عوامل اشتیاق آنان به آموزش و شرکت فعالانه در دوره های آموزشی برشمرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*