با حضور مدیران کل امور اقتصادی و دارایی و زندان های استان ذیحساب جدید معرفی واز خدمات ذیحساب سابق قدردانی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،با حضور گرجی زاده مدیرکل و صبوحی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان مصطفی امین جعفری به عنوان ذیحساب جدید معرفی و از خدمات سید مهدی کسایی ذیحساب سابق قدردانی شد.

در این مراسم که شریفی رئیس خزانه استان،امینی معاون اداری مالی و زیر مجموعه مالی  نیز حضور داشتند گرجی زاده مدیرکل در طی سخنانی ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت گفت.

گرجی زاده در این آئین با اشاره به نوع خدمات زندانبانی از تلاش های ذیحساب سابق قدردانی و حضور ذیحساب جدید را به مجموعه زندانهای استان گرامی و از تعامل و مساعدت مدیرکل اموراقتصادی و دارایی و معاونین و کارکنان این اداره در طی سال های اخیرقدردانی کرد.

وی درطی سخنانی بااشاره به صعوبت و سختی کار زندانبانی گفت: زندان محل نگهداری افرادی است که یا مخل امنیت جامعه شده اند و یا براثر بی انضباطی و بی احتیاطی موجب هرج و مرج و سلب آرامش دیگران شده اند.

گرجی زاده تصریح کرد: این نگهداری و نوع زندانبانی اسلامی که موجب توسعه امنیت و آرامش در جامعه گردیده مستلزم هزینه های زیادی است که تمامی دستگاهها ومردم و خیرین باید کمک و مساعدت کنند.

مدیرکل زندان های استان درادامه بااشاره به وظایف کارکنان امور مالی و حسابداری نیز گفت: پاکدستی و امانتداری در سیستم های حسابداری و مالی یکی از شروط اصلی در سیستم های اداری است که نیاز است اسنادمالی با نظارت هایی که صورت می گیرد بدون هیچ گونه خللی بصورت دقیق،صحیح و شفاف تنظیم و ارسال گردد.

درادامه این آئین نیز صبوحی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان در طی سخنانی با تسلیت ایام ماه محرم از همراهی و تلاش های صورت گرفته در زندانهای استان قدردانی کرد.

وی گفت: اداره کل زندان های استان در زمینه امور مالی و اقتصادی یکی از دستگاههای برتر است که تا کنون بدون هیچ گونه مشکل و مسئله خاصی به وظایف خود عمل و از پاکدستی برخوردار بوده است.

صبوحی اظهارداشت:زندان های استان یکی از دستگاههایی است که در زمینه هزینه اعتبارات و ارسال اسناد مالی به موقع عمل نموده و توانسته است اعتبار و اعتماد لازم را دربین دستگاههای ذیربط داشته باشد.

در پایان این آئین نیز پس از سخنان کوتاه شریفی رئیس خزانه و امینی معاون اداری مالی زندان های استان از خدمات و تلاش های کسایی ذیحساب سابق قدردانی و امین جعفری به عنوان ذیحساب جدید معرفی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*