بازدید کارشناسان مدیریت و گروه بودجه سازمان زندانهای کشوراز اردوگاه کار درمانی و حرفه آموزی اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان : در راستای تکمیل طرحهای  عمرانی کارشناسان  گروه و بودجه یازمان  به همراه معاونت اداری و مالی زندانهای استان از اردوگاه بازديد نمودند.

در این بازدید محمدی بهمراه امینی معاونت اداری و مالی و سعیدی مدیر اردوگاه و هیات همراه از قسمتهای مختلف مجموعه اردوگاه من جمله ساختمان نیمه کاره اندرزگاهها و همچنین سوله ورزشی و زمین ساحلی در دست ساخت بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید  سعیدی مدیر اردوگاه ، ضمن  خیر مقدم  به بازدید کنندگان  به معرفی ماموریتها وفعالیتها ی مجموعه بزرگ اردوگاه پرداخت.

وی به تشریح کمبودها در زمینه بودجه جاری و عمرانی مجموعه اردوگاه  اشاره کردو افزود:علیرغم مشکلات مالی وبو دجه ای ،تا کنون خللی در کار وکیفیت خدمات  اردوگاه ایجاد نشده واین اداره همواره در راستای کیفی وکمی استانداردها و تعالی رسالت سازمانی خود می باشد اما لازم است کسری بودجه ، جبران شود تا ضمن خرید ملزومات مورد نیاز ،بتوانیم به ارایه خدمات و  رسالت سازمان زندانها که همانا اصلاح و تربیت  افراد بزهکار است  ادامه دهیم و  امیدواریم با مساعدت های مسئولین به زودی این مشکلات مرتفع گردد .

کارشناسان  گروه بودجه سازمان نیز پس از بازدید چند ساعته از  کلیه قسمتهای  اردوگاه از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای  این مجموعه قرار گرفتند ودر پایان این بازدید ابراز داشتند  سعی می کنیم با توجه به جریان تخصیص بودجه مساعدت های لازم را برای جبران کسری بودجه و تسهیل دربرنامه های عمرانی  و جاری انجام دهیم  تا خللی در کار وکیفیت خدمات  ایجاد نشود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*