بازدید مسئولین سازمان رفاهی و تفریحی شهرداری اصفهان از مجموعه اردوگاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،مهندس شاه پیری و هیات همراه از سازمان رفاهی و تفریحی شهرداری اصفهان از  مجموعه اردوگاه وکارگاههای  مختلف بنیاد تعاون زندانیان اردوگاه  بازدید کردند .

در ابتدای این بازدید سعیدی مدیر اردوگاه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در بخش های مختلف اعم از عمرانی و خدمات رسانی به زندانیان و خانواده هایشان، رعایت حقوق شهروندی زندانیان در بعد قضایی، مددکاری و رفاهیات و همچنین فعالیت های فرهنگی و تربیتی مطالبی بیان کرد.

هیات همراه ضمن بازدید از قسمت های مختلف اردوگاه  از جمله فعالیت های عمرانی اعم از سوله نیمه تمام ورزشی، محوطه سازی اطراف اردوگاه ، کارگاه و کلاس های آموزش حرفه آموزی و اشتغال زندانیان و همچنین حضور در دارالقرآن اردوگاه  در جریان برنامه های فرهنگی و قرآنی قرار گرفتند .

مهندس شاه پیری در ادامه گفت : فعالیت های عمرانی صورت گرفته در مجموعه اردوگاه قابل ستایش است و این حجم فعالیت ها در زمان اندک نیاز به مدیریت قوی و با تدبیر دارد که با تلاش شبانه روزی هم در حوزه ی امنیتی و هم در حوزه ی عمرانی صورت گرفته است که از مدیر  و کارکنان این مجموعه به سهم خودم تشکر می کنیم.

وی  همچنین در ادامه تاکید کرد: ایجاد بستر های  تربیتی و فرهنگی در جامعه امری ضروری است ولی در مکانهای متجمله زندانها از اهم اولویت ها می باشد که با فعالیت های صورت گرفته در حوزه ی فرهنگی و تربیتی اردوگاه و خصوصأ برنامه های قرآنی؛ مددجویان از روحیه ی معنوی خوبی برخودار هستند.

در این دیدار سعیدی مدیر اردوگاه در خصوص برنامه های اصلاحی و تربیتی و کاهش جمعیت کیفری در مجموعه اردوگاه مطالبی را عنوان کرد و  از  همکاری و مساعدت شهرداری و مجموعه سازمان رفاهی و تفریحی تقدیر نمود .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*