بازدیددادستان شهرستان تیران و کرون از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان ، بت شکن  دادستان شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه  خوشبختانه در این شهرستان تعامل خوبی بین مجموعه اردوگاه  ومراجع قضایی وجود دارد که بسیار ارزشمند است افزود :در کنار هم بودن دستگاه قضا و باعث ضمانت اجرای برنامه های فرهنگی  اصلاحی و تربیتی و اشتغال مددجویان و نتیجتاً بازگشت سعادتمندانه آنان به جامعه و خانواده خود می شود که در این زمینه  تمام پشتیبانی های لازم از اقدامات اصلاحی و تربیتی مسئولین اردوگاه صورت خواهد پذیرفت.

در ادامه سعیدی مدیر اردوگاه ضمن  بیان اینکه تعامل خوب مجموعه اردوگاه  و مجموعه قضایی موجب شده است تا برنامه ی اثر بخش فرهنگی تربیتی و آموزشی  در راستای کاهش آسیبهای در مجموعه اردوگاه به تحقق برسد.

شایان ذکر است در این بازدید و عرض حضوری  مددجویان حوزه قضایی تیران  و کرون ضمن مطرح نمودن مسائل قضایی خود مورد راهنمایی و مشاوره قرار گرفتند.

در پایان سعیدی ضمن تشکر از تعامل و همکاری خوب فی مابین دادگستری و دادسرا ها، با مجموعه ازدوگاه دغدغه بزرگ مددجویان را برطرف شدن مسائل قضایی و رفع مشکلات خانواده هایشان برشمرد و اضافه نمود : حضور قضات در اردوگاه علاوه بر تسریع در روند رسیدگی پرونده های آنان باعث کاهش دغدغه روحی روانی مددجویان و در نتیجه  کاهش رفتار های پر خطر در زندان خواهد بود

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*