اهداء سبد لوازم التحریر به خانواده های تحت پوشش مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان های استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،همزمان با آغاز بازگشایی مدارس و طبق سنت هرساله در طی مراسمی  با کمک خیرین  واز محل اعتبارات مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندانهای استان به بیش از ۷۰ خانوار نیازمند ۱۰۱ سبد لوازم التحریر اهداء شد.

در این مراسم که گرجی زاده مدیرکل – معاونین و برخی روسای ادارات ستادی و مدیرعامل انجمن احمایت اززندانیان اصفهان نیز حضور داشتند داودی رئیس مرکز خدمات اجتماعی در طی سخنانی به هدف از کار خیر و نیکو برای خانواده های تحت پوشش پرداخت .

وی دراین مراسم گفت: تعداد ۱۰۱ سبد الوازم التحریر  شامل کیف دفتر انواع مداد و خودکار در سه مقطع تحصیلی ابتدایی –متوسطه اول و دوم به ۷۰ خانوار تحت پوشش که دارای یک یا دو فرزند دانش آموز داشتند اهداء شد.

گرجی زاده مدیرکل زندان های استان نیز در این مراسم در طی سخنانی با تسلیت فرارسیدن ایام حزن و اندوه شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و گرامی داشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس به نقش خانواده ها در تربیت فرزندان اشاره کرد وخواستار توجه بیشتربه کانون خانواده ها گردید.

وی درادامه اظهارداشت: شما افرادی  هستید که مدتی را بنابر براحکام صادره از سوی مراجع قضایی در زندان ها تحمل کیفر می نمودیدولی اکنون به لطف خداوند از زندان ازاد ودر کنار خانواده هستیدوباید  ضمن استحکام خانواده در مسیر رشد و تربیت فرزندانتان کوشا باشید.

در پایان این مراسم نیز پس از سخنان قاسمی از اساتید دانشگاه به فرزندان دانش آموز تحت پوشش این مرکز سبد لوازم التحریرو کیف مدرسه اهداء شد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*