امینی معاون مدیرکل زندانهای استان اصفهان خواستار شد:رعایت قوانین ومقررات مالی و صرفه جویی درهزینه ها درسال جاری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای  استان اصفهان ، اولین گردهمایی مسئولین و کارکنان امور مالی زندانهای استان اصفهان در سال ۹۷ به میزبانی شهرستان خمینی شهر برگزار شد .

در این گردهمایی امینی معاون اداری مالی زندانهای استان در طی سخنانی با تبریک فرا رسیدن حلول ماه مبارک رمضان از تلاش ها و خدمات کارکنان مالی ،زندان های استان در سال ۹۶ قدر دانی کرد .

وی گفت در سال گذشته با تدابیر مدیریتی وتعامل وهمکاری با مدیر کل ،ذیحساب و کارکنان فعالیت های مالی در سطح استان  با حساسیت و دقت بیشتر انجام و کلیه حقوق ها و رفاهیات پرسنل با دیدگاه مثبت و با هدف کاهش آسیب در بین پرسنل انجام گردید .
معاون مدیرکل زندانهای استان اصفهان در تشریح برنامه های مالی در استان گفت :بایددر اجرای برنامه های حسابداری مالی ،نظم و انضباط ،رعایت قوانین و مقررات در صدر برنامه ها قرارگرفته و با دقت و هوشیاری بیشتری  صورت گردید .

امینی در بخش دیگری سخنانش  به صرفه جویی در هزینه ها و خرید ها اشاره کرد و اظهارداشت:در سال حمایت از کالای ایرانی که مقام معظم رهبری فرموده اند:باید تمامی خرید ها از کالای ایرانی صورت پذیرد و از خرید هرگونه کالای خارجی پرهیز شود .

معاون مدیر کل زندان های استان اصفهان در پایان سخنانش به چگونگی تشکیل اسناد حسابداری و رعایت صرفه جویی در هزینه ها ،صرفه جویی در مصرف انرژی ها پرداخت .

در ادامه نیز کسائی ذیحساب و مدیر امور مالی زندانهای استان در طی سخنانی به تشریح چگونگی پرداخت اسناد حسابداری و هزینه ها و پیرامون چگونگی تشکیل اسناد مالی ورعایت ودقت بیشتر پرداخت.

وی گفت :دقت و هوشیاری بیشتر در امر اسناد حسابداری موجب پیشرفت تجربه و افزایش دانش خواهد  شد .

کسائی در ادامه درخصوص آیین نامه و قوانین بودجه و اعتبارات سال ۹۷ وهمچنین قانون بودجه اشاره و به تشریح آن پرداخت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*