افتتاح و بهره برداری از پروژه های اشتغال زایی و عمرانی در زندان شهرستان گلپایگان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان، همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) روز زن با حضرو مدیرکل زندان های استان،بنیاد تعاون و مسئولین محلی شهرستان از ۵ پروژه اشتغال زایی و عمرانی زندان شهرستان گلپایگان بهره برداری شد.

غلام‌حسن حبیبی  در آیین افتتاح پروژه‌ها اظهار کرد: با توجه به دستورالعمل‌های صادره از  سازمان زندان‌ها و تأکید مدیر کل زندان‌های استان اصفهان در خصوص اشتغال مددجویان امروز شاهد افتتاح چهار پروژه هستیم.

وی گفت: کارگاه تولید فیلترهای هوا در خودرو  با مشارکت بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری بالغ بر یک میلیارد تومان احداث شده است.

رئیس اداره زندان گلپایگان افزود: در این کارگاه ماهانه ۶۵۰ هزار عدد فیلتر تولید می‌شود که زمینه اشتغال ۳۵ نفر را فراهم کرده است.

وی گفت: با توسعه این کارگاه تولیدی با سه نوبت شدن، اشتغال به  تعداد ۱۵۰ نفر نیز خواهد رسید.

حبیبی گفت: احداث  سالن ملاقات حضوری زندانیان با خانواده‌ها در زمینی به مساحت ۲۲۰ متر مربع با همکاری و مشارکت بنیاد تعاون زندان از دیگر پروژه‌ها است.

وی ضمن قدردانی از دادستان  شهرستان خوانسار و گلپایگان در همکاری با اداره زندان گلپایگان، گفت: اجرای آبیاری تحت فشار و احداث استخر دو منظوره  در مساحت ۶۲۵ متر مربع برای پرورش ماهی قزل‌آلا که هزینه آن از سوی بنیاد تعاون استان تقبل گردیده است.

حبیبی با اشاره به اینکه در سال گذشته با همکاری انجمن حمایت از زندانیان و بنیاد تعاون حدود ۱۲۰ میلیون تومان حقوق و مزایا به زندانیان پرداخت شده است، افزود:  در سال جاری نیز ۱۳۵ میلیون تومان حقوق و دستمزد  به زندانیان شهرستان پرداخت شده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*