افتتاح اولین ورزشگاه ساحلی زندانهادر اردوگاه استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،اولین ورزشگاه ساحلی زندانهادر مجموعه بزرگ اردوگاه کار درمانی و حرفه آموزی اصفهان با حضور مهتری معاونت سلامت و اصلاح و تربیت ونیکنام‌رییس فرهنگی تربیتی  زندانهای استان ، سلطانی سرپرست فرمانداری شهرستان مبارکه ، حجت الاسلام دیانی رئیس شعیه اول دادگاه انقلاب اصفهان و برخی از قضات دادگاه انقلاب افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

یداله سعیدی مدیر اردوگاه پس از افتتاح این پروژه با تشریح مراحل احداث زمین ورزشگاه ساحلی گفت : در راستای امر ورزش و ارتقاء سلامت جسم و روح پرسنل و سربازان  و استفاده زندانیان تصمیم بر این شد تا فضای موجود در پوسته داخلی مجموعه به زمین ورزش ساحلی تبدیل گردد که بر این اساس با برنامه ریزی کارشناسی و با رایزینی و جذب منابع برون سازمانی از طریق خیرین ، عملیات جانمائی ، خط کشی  ، سنگ کاری ، جدول کاری حریم زمین ، حفاری و خاک ریزی ، ، اصلاح پستی و بلندی زمین ، غلتک کاری ، ساخت تیرهای دروازه و نیمکت ذخیره ها با کار عملیاتی و نظارت شبانروزی طی چندین ماه انجام شد و زمین ورزش ساحلی  به ابعاد ۶۰ در ۴۰ مترمربع با تهیه ۸۰۰ تن ماسه و ۲۴۰ متر مکعب خاک برداری و ۲۰۰ متر جدول کاری  آماده بهره برداری گردید.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت : در نظر است ضمن برنامه ریزی جهت برگزاری مسابقات ورزشی برای گروه های مختلف در مجموعه اردوگاه آمادگی جسمانی مددجویان ، پرسنل و سربازان وظیفه نیز با جدیت دنبال گردد.

سعیدی همچنین با تقدیر و تشکر از مساعدتهای  و همفکریهای هیأت ورزشی شهرستان مبارکه در راستای ارتقاء امر ورزش در این مجموعه ،تعامل ایجاد شده بین اردوگاه و ارگان های دولتی و خصوصی شهرستان را یکی از دستاوردهای مهم در جهت تحقق آرمان های سازمانی برشمرد.

وی در ادامه افزود : برای اجرای  فعالیت های ورزشی بستر مناسبی در اردوگاه فراهم است و مددجویان می توانند مطابق با برنامه زمانبندی ورزشی به انجام فعالیتهای ورزشی بپردازند.

سلطانی سرپرست فرمانداری مبارکه نیز در سخنانی از سعیدی مدیر اردوگاه بواسطه پیگیری و تلاش شبانه روزی در راستای احداث و توسعه زیرساخت های مهم تقدیر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*