ارزیابی شش ماهه اول زندان شهرستان گلپایگان با حضور معاون اداری مالی زندانهای استان اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان اصفهان،ارزیابی شش ماه اول سال جاری زندان شهرستان گلپایگان با حضور امینی معاون اداری مالی،امین جعفری ذیحساب و برخی روسای ادارات ستادی در زندان این شهر انجام شد.

امینی در این بازدید از فعالیت ها و خدمات انجام گرفته در زندان قددرانی کرد و گفت: ارزیابی صورت گرفته با هدف ارتقاء فعالیت ها و خدمات،صرفه جویی در اقلام مصرفی و رسیدگی و رفع مشکلات موجود در حوزه های اداری و مالی و پشتیبانی بوده که می تواند مسیر فعالیت ها را شفاف و ارتقاء بخشد.

وی در ادامه افزود:تلاش برای بازگشت مددجوبه آغوش جامعه و خانواده وظیفه تمامی بخش ها و قسمت های مختلف زندان است که با پالایش و تدوین برنامه های مختلف مسیر مناسب تر و نتیجه بخش تری لحاظ خواهد شد.

معاون مدیرکل زندانهای استان خدمت به مددجویان و افراد آسیب دیده و آسیب پذیر جامعه را حرکتی مهم و برگرفته از توصیه های بزرگان و معصومین دانست و کارکنان بخش های مختلف را به رعایت تمامی موازین اسلامی و درک شرایط محیط زندان و زندانی توصیه کرد.

وی در ادامه به همراه دیگر اعضاء حاضر در زندان از کلیه اماکن و قسمت های مختلف زندان اعم از خوابگاهی،بهداشتی و درمانی،اموراداری و قضایی و …بازدید و هر کدام از مسئولین ستادی اداره کل نیز از بخش های زیر مجموعه خود سرکشی و در پایان در طی جلسه ای به بحث و بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

در این بازدید حبیبی رئیس زندان شهرستان گلپایگان نیز به تشریح فعالیت هاو اقدامات انجام گرفته ،پرداخت و گزارشی از روند مسائل و مشکلات ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*